Vespa na víkend Primavera 125

Neohodnoceno
 
  • 1 z 3
 
PARAMETRY
Značka: Vespa
Řidičské oprávnění: B
Převodovka: Automatická 
Výkon: 8 kW
Počet míst: 2
Vratná kauce: 10.000 Kč
Přečtěte si prosím všeobecné podmínky. Děkujeme
Cena 2 471,07 Kč bez DPH
2 990 Kč
Značka Vespa
Kategorie Půjčovna
Zvolte variantu
Vespa víkend: 21.-24.6.24 Momentálně nedostupné 2 990 Kč
2 471,07 Kč bez DPH
   
Vespa víkend: 12.-15.7.24 Vespa na víkend 2 990 Kč
2 471,07 Kč bez DPH
   
Vespa víkend: 19.-22.7.24 Vespa na víkend 2 990 Kč
2 471,07 Kč bez DPH
   
Vespa víkend: 26.-29.7.24 Vespa na víkend 2 990 Kč
2 471,07 Kč bez DPH
   
Vespa víkend: 02.-05.8.24 Vespa na víkend 2 990 Kč
2 471,07 Kč bez DPH
   
 

Všeobecné podmínky

Věk a doklady

Nájemce musí dovršit věk minimálně 18 let a být držitelem řidičského oprávnění příslušné skupiny. U každého motocyklu motocyklu z naší nabídky uvádíme požadovaný typ řidičského průkazu. Motocykl bude pronajat po předložení dvou dokladů totožnosti nájemce (občanský průkaz a řidičský průkaz), u firem navíc živnostenského listu nebo výpisu z obchodního rejstříku. Motocykl smí řídit pouze nájemce a osoby uvedené ve smlouvě o nájmu jako další řidiči (splňující stejná kritéria jako nájemce). Je zakázáno motocykl jakkoli upravovat (polepováním, vrtáním, šroubováním, demontáží částí apod.).

Půjčovací doba Vespa na víkend

Motocykly je možné převzít v pátek od 14.00 a vrátit následující pondělí do 11.30. Po dohodě lze nabídnout též individuální řešení.

Převzetí a vrácení motocyklu

Motocykl se předává čistý s plně natankovanou nádrží PHM, stejně tak se i vrací. Motocykl se předává od 14.hodin v pátek a vrací se do 11.30 hodin následují pondělí, pokud není s pronajímatelem dohodnuto jinak. Den předání a den vrácení motocyklu se počítá jako jeden den pronájmu.

Kauce

Při předání motocyklu požadujeme vratnou kauci, jejíž výše je uvedena u každého motocyklu samostatně na našem webu. Kauci je možné uhradit v hotovosti při převzetí motocyklu, nebo pomocí QR kódu - je nutné mít nastavený potřebný limit  (Platba kartou není možná ). Kauce je určena na případné škody nekryté havarijním pojištěním, neodstranitelné znečištění a poškození motocyklu a také na úhradu spoluúčasti na havarijním pojištění.

Pojištění

Motocykly mají uzavřené pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motocyklu s územní platností dle zelené karty, jsou all-risk havarijně pojištěny se spoluúčastí 10%, min. však 10.000Kč. Spoluúčast bude v případě pojistné události stržena z kauce. Při poškození nebo ztrátě příslušenství motocyklu se havarijní pojištění neuplatňuje. Taková škoda bude případně stržena z kauce. Pokud výše složené kauce nestačí na pokrytí vzniklé škody nebo spoluúčasti, je nájemce povinen rozdíl doplatit do 5 pracovních dnů.

Platební podmínky

Po rezervaci nájemce obdrží e-mailem potvrzení vaší objednávky. Rezervace je závazná, storno je možné pouze písemnou formou e-mailem s nárokem na vrácení rezervačního poplatku maximálně 7dní před datem rezervace. 

Sankce

Za ztrátu klíčů od motocyklu, osvědčení o registraci motocyklu, zelené karty, servisní knížky nebo ostatní dokumentace účtuje pronajímatel smluvní pokutu až 5000 Kč za každou ztracenou položku. V případě vrácení hrubě znečištěného motocyklu účtuje pronajímatel smluvní pokutu až 5000 Kč. V případě pozdějšího vrácení motocyklu, než je dohodnuto ve smlouvě, účtuje pronajímatel smluvní pokutu ve výši až 10 000 Kč za každých započatých 24 hodin prodlení.

Nehody a poruchy

Nájemce je povinen ihned ohlásit jakoukoli škodu telefonicky pronajímateli. Při jakékoli nehodě, živelné události, či odcizení motocyklu je povinen událost ohlásit policii a vyžádat si doklad o provedeném šetření. Motocykly jsou kryty zárukou výrobce, případnou opravu je nutné provést v autorizovaném servisu výrobce a na základě předložení servisní knížky vyžadovat bezplatnou opravu, není-li s pronajímatelem dohodnuto jinak.

Podmínky storna

V případě odstoupení od smlouvy ze strany nájemce, účtuje pronajímatel nájemci odstupné ve výši 30 % z celkového sjednaného nájemného při odstoupení od smlouvy 7 a více dní před sjednaným prvním dnem pronájmu, a 100 % z celkového sjednaného nájemného při odstoupení od smlouvy 6 a méně dní před sjednaným prvním dnem pronájmu či nedostavení se k převzetí motocyklu ve sjednaném termínu nebo nesplnění podmínek k jeho převzetí. Při předčasném ukončení pronájmu se nespotřebovaná část nájemného nevrací.

Zapůjčený motocykl není dovoleno provozovat mimo území České republiky!