Moto Guzzi V7 Stone - Nero Ruvido

Neohodnoceno
 
  • 1 z 3
 

V7 850ccm

Nero Ruvido

Dostupnost 3-15 dnů
Cena 165 206,61 Kč bez DPH
199 900 Kč    
Značka Moto Guzzi
Kategorie Moto Guzzi
Záruka 2 roky
 

Moto Guzzi V7 Stone  navazuje na dlouholeté úspěchy svých předchůdců. Představuje se s novým, výkonným motorem o objemu 850cm3 a s výkonem 65 koní.

Nová V7 je rychlejší, pohodlnější, lépe vybavená a vylepšená, přičemž si zachovala charakter a autenticitu, kterými se pyšní každá Moto Guzzi.

Model V7 bude v nabídce také ve verzi se sníženým výkonem, který vyhovuje skupině řidičského oprávnění A2 a je ideální pro nové Guzzisty. V základní výbavě je rovněž nastavitelná kontrola trakce MGCT (kterou lze úplně vypnout).

V7 Stone je v nabídce ve třech barevných provedeních se saténovým povrchem: Nero Ruvido, Azzurro Ghiaccio a Arancione Rame. Barevné varianty verze V7 Special, která má blíž ke klasickému a elegantnímu duchu původního modelu, jsou Blu Formale a Grigio Casual.

Moto Guzzi V7 Stone má nové osvětlení kompletně osazené LED včetně předního světlometu s funkcí denního svícení ve tvaru orla známého z loga Moto Guzzi, a nový přístrojový panel, jenž tvoří jediný kulatý budík osazený displejem. Ten perfektně ladí s minimalistickým vzhledem motocyklu.