Moto Guzzi V7 Stone ARANCIONE RAME

Neohodnoceno
 
Doprava ZDARMA
  • 1 z 2
 

850ccm

Dostupnost 3-15 dnů
Cena 194 958,68 Kč bez DPH
235 900 Kč    
Kód produktu GU9032135EUM02
Značka Moto Guzzi
Kategorie Moto Guzzi
 

Nová Moto Guzzi V7 navazuje na dlouholeté úspěchy svých předchůdců. Představuje se s novým, výkonným motorem o objemu 850cm3 a s výkonem 65 koní.

Nová V7 je rychlejší, pohodlnější, lépe vybavená a vylepšená, přičemž si zachovala charakter a autenticitu, kterými se pyšní každá Moto Guzzi.

Model V7 bude v nabídce také ve verzi se sníženým výkonem, který vyhovuje skupině řidičského oprávnění A2 a je ideální pro nové Guzzisty. V základní výbavě je rovněž nastavitelná kontrola trakce MGCT (kterou lze úplně vypnout).

V7 Stone je v nabídce ve třech barevných provedeních se saténovým povrchem: Nero Ruvido, Azzurro Ghiaccio a Arancione Rame. Barevné varianty verze V7 Special, která má blíž ke klasickému a elegantnímu duchu původního modelu, jsou Blu Formale a Grigio Casual.

Moto Guzzi V7 Stone má nové osvětlení kompletně osazené LED včetně předního světlometu s funkcí denního svícení ve tvaru orla známého z loga Moto Guzzi, a nový přístrojový panel, jenž tvoří jediný kulatý budík osazený displejem. Ten perfektně ladí s minimalistickým vzhledem motocyklu.